Розвиток державних сайтів

null
null

Для кого

Для уряду та міністерств України.

Мета

Допомогти уряду та міністерствам України оновити та покращити сайти для зручності користувачів.

Метою Урядового порталу було зібрати всі державні послуги на одному ресурсі. Сформувати для користувачів коротку інструкцію, до яких державних органів слід звертатися, щоб отримати ту чи іншу послугу (до того, як запустили портал Дія).

Сьогодні більшість електронних послуг доступні на порталі Дія. За планом Мінцифри, до 2024 року 100% публічних послуг будуть доступними громадянам та бізнесу онлайн. 

 

Наш внесок

Програма EGAP періодично допомагає розвивати онлайн-ресурси державних установ. Головними проєктами були Децентралізація в Україні та Дизайн-система державних сайтів України. 

Укінці 2017 року Програма EGAP та Державне агентство з питань електронного врядування (нині – Міністерство цифрової інформації України) запустили оновлений Урядовий портал, перетворивши його на зручне та доступне джерело актуальних новин про діяльність Уряду. 

Оновлений портал має сучасний дизайн, технологічну платформу, а також побудований з урахуванням потреб користувачів. Постанови, новини чи розклад засідань можна знайти у кілька кліків, скориставшись системою тегів новин та урядових актів або розширеним пошуком. 

Також була створена адаптивна версія для користування з планшета чи мобільного та окрема версія порталу – для людей із вадами зору. 

Забезпечено створення та наповнення нового розділу на порталі Кабінету Міністрів України щодо координації міжнародної технічної допомоги.

 

Результати

Урядовий портал

Децентралізація в Україні

Дизайн-система державних сайтів України

Дізнайтеся більше

Урядовий портал

Децентралізація в Україні

Дизайн-система державних сайтів України