Про EGAP

Egap команда

Про нас

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge протягом 2015-2023 років.

image_1

Наші компоненти

1. Е-Послуги

Впроваджуємо зручні, швидкі та прозорі державні електронні послуги для громадян та бізнесу.

Завдяки цьому українці отримують онлайн-доступ до якісних адміністративних сервісів, органи влади — оптимізовані процеси та економію часу, а суспільство — мінімізацію корупційних ризиків та ефективне підзвітне врядування. 

Компонент охоплює вдосконалення законодавства, оптимізацію бізнес-процесів, освітні проєкти з цифрової грамотності та безпеки в інтернеті, а також інформаційні кампанії задля популяризації онлайн-сервісів серед українців.

2. Е-Демократія

Створюємо онлайн-інструменти, що покращують комунікації між владою та громадою і дозволяють українцям брати участь в управлінні державою. 

У межах компоненту ми допомогли створити Концепцію розвитку електронної демократії в Україні та план заходів щодо її реалізації. А також розробили першу національну платформу е-демократії e-DEM, на якій є Місцеві петиції, Громадський бюджет, Консультації з громадськістю, Шкільний громадський бюджет та Відкрита громада.

3. Цифровізація регіонів

У нашому портфелі — численні рішення для органів місцевого самоврядування, які сприяють якісній взаємодії влади та громади та зменшують цифровий розрив на регіональному рівні. 

На місцях ми співпрацюємо з державними обласними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями. Покращуємо роботу ЦНАП завдяки е-сервісам, автоматизації та систематичному навчанню співробітників. 

На конкурсних засадах ми обрали 40 цільових громад у п’яти пілотних регіонах. 

Створюємо шаблонні проєкти і алгоритми для легкого масштабування їх у різних регіонах — цифрова стратегія громади, мобільні валізи, розумний кол-центр, електронні щоденники та журнали, центри активності громадян, чат-бот СВОЇ.

Регіони

  • Цільові регіони Програми EGAP
  • Підтримується Програмою EGAP
  • Очікує підтримки Програми EGAP

Наша команда

EGAP

Віктор Лях

Президент Фонду Східна Європа

EGAP

Олена Саєнко

Керівник Програми

EGAP

Сергій Гунько

Координатор з цифровізації регіонів

EGAP

Юлія Заплавна

Координаторка компоненту «Е-Послуги»

EGAP

Софія Сакалош

Координаторка з впровадження цифрових інструментів у громадах

EGAP

Ольга Рябуха

Проєктна координаторка електронних послуг

Як ми можемо бути корисними нашим партнерам