Реєстрація ТОВ на підставі модельного статуту

null
null

Для кого

Для громадян, які бажають зареєструвати ТОВ.

Мета

Спростити реєстрацію бізнесу до однієї хвилини, адже раніше ця процедура з державним реєстратором забирала один робочий день.

Реєстрація ТОВ на підставі модельного статуту – послуга, яка дозволяє автоматично зареєструвати бізнес та обрати систему оподаткування.

У межах послуги можна безкоштовно зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю на підставі модельного статуту, а також обрати систему оподаткування: загальну (з реєстрацією платником ПДВ) або спрощену. 

 

Наш внесок

Послугу з реєстрації ТОВ на підставі модельного статуту було запущено на порталі Дія у 2020 році. Більше року вона функціонувала із залученням державного реєстратора. Задля зменшення навантаження для реєстраторів, запобігання корупції та зручності користувачів Програма EGAP спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили механізм автоматичної реєстрації ТОВ. 

Наш внесок полягає в тому, що тепер послугу розгалужено на дві гілки – в разі, якщо спрацьовує один із п’яти тригерів (у назві ТОВ присутні слова, заборонені законодавством, засновниками є юридичні особи, у керівника є обмеження діяльності тощо), заявка на реєстрацію буде надіслана держреєстратору. Якщо ж ні – ТОВ буде автоматично зареєстровано системою.

Послугу запущено на День Незалежності України 2022 року, відтоді відсоток позитивно ухвалених системою рішень становить понад 60%.

 

Результати

> 17 000

заявок на реєстрацію ТОВ подані

> 2 500

заявок на автоматичну реєстрацію ТОВ подані

Дізнайтеся більше

Реєстрація ТОВ на підставі модельного статуту в Дії