NAZK.Study

null
null

Для кого

Для молоді, антикорупційних уповноважених, публічних службовців, освітян та всіх зацікавлених громадян.

Мета

Одним із ефективних способів запобігання корупції є навчання. Адже завжди існує частка правопорушень, скоєних без злочинного наміру – через банальне незнання норм та законів. Мета проєкту – виправити це й припинити нульову толерантність до корупції.

Розкрити актуальні теми доступною мовою, щоб кожен(-на) українець та українка без надзусиль змогли здобути нові знання та навички для роботи, громадської діяльності або загального розвитку. 

NAZK.Study – навчальна платформа, де кожен може пройти безкоштовні курси з антикорупційної тематики.

Зараз на платформі розміщені такі курси та просвітницькі серіали: 

  • «Антикорупція та доброчесність для всіх» – онлайн-курс від Офісу доброчесності НАЗК простою мовою відповість на головні запитання, надасть базові знання й корисні інструменти для запобігання корупції.
  • «Доброчесність онлайн» – освітній мультсеріал, присвячений темі протидії дезінформації та фейкам. 
  • «Доброчесність офлайн: як правильно себе поводити під час війни» – освітній мультсеріал про різновиди вибухонебезпечних предметів і правила поведінки з ними.
  • «Впливай – викривай!» – онлайн-курс про те, як правильно повідомляти про корупцію і стати її викривачами.
  • «Зрозуміло про конфлікт інтересів» – освітній серіал, присвячений темі конфлікту інтересів на публічній службі. 
  • «Звітування партій в Україні і робота е-Реєстру POLITDATA» – онлайн-курс для представників політичних партій і тих, хто хоче дізнатися більше про звітування партій в Україні й роботу е-Реєстру POLITDATA. 
  • «Путівник доброчесного вчителя» – освітній серіал, присвячений ситуаціям зі шкільного життя, що пов’язані з темою доброчесності. 

Наш внесок

У липні 2022 року Фонд Східна Європа спільно з Національним агентством із питань запобігання корупції (НАЗК) презентували навчальну платформу NAZK.Study. 

 

quotequote
«НАЗК як орган, що відповідає за формування та поширення культури доброчесності, розробив Стратегію нульової толерантності до корупції. Це перший в Україні документ, що пропонує цілісне бачення, як змінити культуру українців і зробити українське суспільство справді доброчесним. Створення платформи NAZK.Study є важливим кроком для реалізації цієї стратегії», – зазначив голова НАЗК Олександр Новіков.
null
null
null
null

Результати

найбільша база курсів про антикорупцію та доброчесність

3

освітніх курси

4

серіали

Дізнайтеся більше

Навчальна платформа NAZK.Study