Тендер на вибір постачальників обладнання для Державної служби статистики

Завершено: 29.09.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на вибір постачальників обладнання для Державної служби статистики.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Основне завдання: підбір та постачання обладнання для забезпечення коректної та своєчасної роботи працівників Державної служби статистики.

Тендер передбачає подання учасником пропозиції для постачання:

 • ноутбуків у кількості 10 шт.;
 • моніторів, сумісних з ноутбуками, у кількості 10 шт. –

на адресу кінцевого набувача.

Технічні параметри, характеристики та кількість наведені у Додатку 1.

Критерії:

 • ціна;
 • строки поставки;
 • гарантійний термін обслуговування;
 • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим у Додатку 1.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

Загальні вимоги до тендерної пропозиції:

 • учасники тендеру повинні мати досвід із постачання відповідного обладнання;
 • витрати учасника, пов’язані з підготовкою та поданням тендерної пропозиції, не відшкодовуються (серед іншого – і в разі скасування тендеру чи визнання його таким, що не відбувся);
 • до вартості тендерної пропозиції не включаються витрати, які учасник мав під час підготування пропозиції;
 • учасник самостійно несе відповідальність за формування тендерної пропозиції та формує ціни відповідно до вимог чинного законодавства.

На підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року та положень підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України операції за цим тендером звільняються від податку на додану вартість та, відповідно, вартість обладнання й робіт оплачуватимуться за визначеною учасником тендеру ціною без ПДВ. У випадку укладення договору учаснику тендеру надаватиметься копія чинної реєстраційної картки проєкту (програми) та копія чинного Плану закупівлі, засвідчені печаткою Фонду Східна Європа. Фонд Східна Європа не є платником ПДВ. У тендерній пропозиції потрібно вказувати вартості без врахування ПДВ.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

 • комерційна пропозиція за формою;
 • копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
 • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців від дати його отримання замовником (від дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту [email protected] не пізніше 29 вересня 2023 року включно. У темі листа просимо вказати “Обладнання для Держстату”.