Тендер на вибір постачальника обладнання та послуг встановлення світлодіодного кольорового відеоекрану (LED- RGB)

Завершено: 10.11.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на відбір постачальника світлодіодного відеоекрану (LED- RGB) та послуг його встановлення (м. Мена, Чернігівська область)

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва,спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні. 

У межах Меморандуму про співпрацю Програма EGAP планує закупівлю та встановлення світлодіодного кольорового відеоекрану (LED- RGB) для Менської громади, яка є однією з пілотних громад програми EGAP, що виконуватиме інформаційну та просвітницьку функцію, а також доповнить систему оповіщення в центрі міста.  

З Технічними вимогами можете ознайомитись в Додатку 1.

Доставка та монтаж здійснюватимуться за адресою: Чернігівська область. м. Мена, вулиця Героїв АТО, 9.

Критерії відбору підрядника:

  • досвід виконання подібних робіт;
  • ціна;
  • термін постачання та гарантійне обслуговування обладнання.

Доставка та встановлення обладнання, а також інші витрати мають здійснюватися за рахунок Учасника та не відшкодовуються Замовником.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб (далі – ЮО) та фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП). Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
  • Комерційна пропозиція (посилання на форму заявки).

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-0 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ. 

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту [email protected] до 10 листопада 2023 року. У темі листа просимо вказати «Світлодіодний відеоекран Менська ТГ».

Адреса: Дар'я Радзіковська, координаторка Програми EGAP у Вінницькій області [email protected]