Тендер на вибір постачальника комп’ютерного обладнання для Центрів активності громадян Дніпропетровської області

Завершено: 20.11.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання для Центрів активності громадян у пілотних громадах Програми.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

У межах Програми EGAP створюються Центри активності громадян: мультифункціональні простори для організації спільної роботи та суспільно важливих заходів, обміну досвідом, налагодження бізнес-комунікацій, активізації освітньої, наукової та громадської діяльності, реалізації гуманітарних та інноваційних проєктів, місце поліпшення цифрових навичок та доступу до цифрових послуг різних верств населення.

Основне завдання:

  • підбір та поставка обладнання для облаштування Центрів активності громадян у пілотних громадах Дніпропетровської області (кількість одиниць вказано у Формі заявки);
  • кількість одиниць, технічні параметри вказано у Додатку 1.

Очікуваний термін поставки: не пізніше 10 грудня 2023 року.

Критерії:

  • ціна;
  • строки поставки;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • відповідність специфікаціям та технічним параметрам, заявленим в Додатку 1.

Обладнання потрібно буде доставити в Центри активності громадян 3 територіальних громад (Зеленодольська, Новопокровська, Новомосковська громади Дніпропетровської області). Отже, сума пропозиції має включати вартість доставки у зазначений регіон.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування - копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців з дати його отримання замовником (з дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.  

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту [email protected] до 20 листопада 2023 року включно. У темі листа просимо вказати "Техніка для ЦАГ Дніпропетровської області”.