Конкурс на вибір підрядника (-ів) з виробництва відеороликів

Завершено: 17.10.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) оголошує конкурс на вибір підрядника (-ів) для створення мотиваційно-навчальних відеороликів.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні. 

Основне завдання конкурсу – обрати підрядника (-ів) із виготовлення трьох типів роликів тривалістю до трьох хвилин (остаточна кількість погоджується з Замовником) для освітнього мобільного застосунку: 

 • знімальний відеоролик для підлітків — приклад формату 1, 2
 • анімаційний відеоролик для дітей (проста 2D-анімація) — приклад формату 1, 2.
 • анімаційний відеоролик для дітей (складна 3D-анімація) — приклад формату 1, 2.

У подальшому відео будуть розміщені в мобільному застосунку і мають бути адаптовані до розміщення на Youtube, Instagram, Facebook та TikTok.  

Роботи охоплюють: 

 • підготовку сценарію на основі матеріалів, наданих Замовником;
 • виготовлення відеороликів згідно з ТЗ: анімація, монтаж, озвучка та субтитри (в окремих відео, погоджених із Замовником)
 • підготовку коротких відео та фото для промо. 

Вимоги до виконавця:

 • досвід розроблення відео не менше двох років;
 • досвід створення щонайменше п’яти відео аналогічної складності.

Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних завдань (портфоліо);
 • вартість робіт;
 • терміни виконання.

Мова роликів: українська із субтитрами.

Може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує зазначення авторського права.

Виконавець має забезпечити розробку сценарію, створення анімації, озвучки, монтажу, титрування українською та англійською мовами та передання готового продукту Замовнику.

Зацікавлених у відборі представників(-ць) просимо надати свої цінові пропозиції, скориставшись цією формою: Таблиця із вартістю послуг щодо створення анімаційних роликів

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected].

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги). Відповідно із зазначеним, всі розрахунки проводитимуть за ціною «без ПДВ».

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 17 жовтня 2023 року. Електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected]. У темі листа просимо вказати «Виробництво навчальних відеороликів»

Адреса: 01032, Київ, вул. Саксаганського, 96, оф. 508