Конкурс на пошук підрядника для закупівлі / розробки програмного продукту Модулю оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення з інтеграцією ШІ

Завершено: 19.02.2024

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на закупівлю/розробку програмного продукту Модулю оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення з інтеграцією ШІ.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Метою запровадження Модулю оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення з інтеграцією ШІ є побудова інформаційно-аналітичної системи для забезпечення збору, обробки, моніторингу та управління відгуками суб’єктів звернення у центрах надання адміністративних послуг/ інших суб’єктів надання послуг в режимі реального часу, виявлення ключових проблем, що виникають під час надання послуг, визначення рівня задоволеності суб’єктів звернення з метою вжиття заходів підвищення якості послуг.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: [email protected]

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 3 років;
  • досвід модернізації / створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

ВАЖЛИВО! В тому разі, коли загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінки пропозицій має право звернутися до потенційного переможця конкурсу з пропозицією зменшення його цінової пропозиції.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

На підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року та положень підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України операції за цим тендером звільняються від податку на додану вартість та, відповідно, вартість обладнання й робіт оплачуватимуться за визначеною учасником тендеру ціною без ПДВ. У випадку укладення договору учаснику тендеру надаватиметься копія чинної реєстраційної картки проєкту (програми) та копія чинного Плану закупівлі, засвідчені печаткою Фонду Східна Європа. Фонд Східна Європа не є платником ПДВ. У тендерній пропозиції потрібно вказувати вартості без врахування ПДВ.

До пропозиції обов’язково мають бути додані:

  • комерційна пропозиція за формою;
  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • для ФОП, що працюють за спрощеною системою оподаткування, – копія витягу з реєстру платників єдиного податку (із зазначенням групи платника єдиного податку);
  • гарантійний лист або інший документ, складений у довільній формі, що гарантійний строк на предмет закупівлі становить не менше гарантійного строку, визначеного виробником обладнання, але не менше ніж 12 місяців від дати його отримання замовником (від дати підписання видаткової накладної). Виконання гарантійних зобов’язань забезпечує Учасник.

Пропозиції (пакет документів) прохання надіслати на електронну пошту [email protected] до 19 лютого 2024 року включно. У темі листа просимо зазначити «Закупівля / розробка програмного продукту Модулю оцінки рівня задоволеності суб’єктів звернення з інтеграцією ШІ».