Конкурс на пошук підрядника для створення та впровадження КСЗІ в ІССВ ОДС - ПОДОВЖЕНО ДО 22.03.2024!

Завершено: 22.03.2024

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на створення та впровадження Комплексної системи захисту інформації в «Інформаційна система статистичного виробництва органів державної статистики».

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Завдання:

 • обстеження середовищ функціонування ІССВ ОДС;
 • розробка моделі загроз і моделі порушника;
 • формування політики безпеки;
 • розробка технічного завдання на створення КСЗІ та погодження його з Держспецзв’язком України;
 • розробка й реалізація проєкту КСЗІ;
 • уведення КСЗІ в дію й оцінка захищеності;
 • попередні випробування;
 • проведення дослідної експлуатації;
 • супроводження КСЗІ.

Вимоги щодо строків виконання робіт – до 45 календарних днів.

ВАЖЛИВО! Після виконання зазначених робіт для завершення проєкту впровадження КСЗІ ІССВ ОДС необхідно буде організувати проведення державної експертизи КСЗІ. Ці послуги виконуються за окремим договором.

Вимоги до виконавця:

 • досвід виконання аналогічних задач не менше 2 років;
 • наявність ліцензії на провадження відповідного типу господарської діяльності або витяг про видачу ліцензії з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису) та технічного захисту інформації (з оцінювання захищеності інформації, що не становить державної таємниці – вид діяльності ІІ.1).

Критерії відбору:

 • досвід виконання аналогічних завдань;
 • кваліфікація залучених експертів;
 • ціна;
 • термін виконання робіт.

ВАЖЛИВО! В тому разі, коли загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінки пропозицій має право звернутися до потенційного переможця конкурсу з пропозицією зменшення його цінової пропозиції.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

ВАЖЛИВО! Всі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має місце бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-11 від 26 грудня 2023 року. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected] до 22 березня 2024 року включно. У темі листа просимо зазначити «КСЗІ в ІССВ ОДС».