Конкурс на пошук підрядника для розробки інформаційної системи Фонду Президента України для впровадження електронних сервісів

Завершено: 29.09.2023

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на розробку інформаційної системи Фонду Президента України для впровадження електронних сервісів, відповідно до сфери компетенції Фонду, а також розробка та впровадження на ньому сервісу проведення конкурсів для отримання грантів Президента України на навчання за кордоном.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Метою розробки інформаційної системи Фонду Президента України для впровадження електронних сервісів є: 

 • розробка та впровадження сервісів Фонду в електронній формі;
 • можливість подання документів для участі у конкурсах в електронній формі; 
 • можливість відбору експертів конкурсів та оцінювання заяв кандидатів засобами системи;
 • здійснення перевірки та оцінки документів засобами системи, модератором та експертами;
 • забезпечення швидкої та ефективної комунікації учасників конкурсів та модератора засобами системи;
 • публікація результатів проведених конкурсів, що забезпечує відкритість та прозорість процедури.

Модернізація зазначеного функціонала матиме ряд позитивних переваг, зокрема забезпечить ефективність та прозорість роботи Фонду у частині виконання їх повноважень, що передбачають взаємодію із громадянами та отриманням грошових коштів або інших матеріальних благ, шляхом реалізації та проведення конкурсів у системі, автоматизація процедур подання документів для участі у конкурсах, їх опрацювання, оцінка та визначення переможців з подальшим опублікуванням результатів. 

Основне завдання: розробка інформаційної системи Фонду Президента України для впровадження електронних сервісів, відповідно до сфери компетенції Фонду, а також розробка та впровадження на ньому сервісу проведення конкурсів для отримання грантів Президента України на навчання за кордоном.

Технічні вимоги: надаються за письмовим запитом.

Вимоги до виконавця:

 • досвід розробки програмного забезпечення не менше 3 років; 
 • досвід модернізації щонайменше двох систем аналогічної складності. 

Критерії відбору: 

 • ціна;
 • термін виконання завдання; 
 • досвід виконання аналогічних завдань. 

Порядок подання пропозицій: 

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО). 

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана: 

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника. 

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. 

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-05 від 11 серпня 2022 року. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ. 

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозиції має бути надіслана на електронну пошту [email protected] не пізніше 29 вересня 2023 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 Київ, 01032 Україна
Контактна інформація: Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP [email protected]