Конкурс на пошук підрядника для проведення соціологічного дослідження з питань цифрової грамотності населення України - ПОДОВЖЕНО ДО 20.09.2023!

Завершено: 20.09.2023

Завантажити форму заявки

Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для проведення соціологічного дослідження з метою отримання достовірної статистичної та аналітичної інформації щодо стану цифрової грамотності населення України.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Освітній проєкт представляє собою безкоштовну онлайн-платформу для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволяють у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

Із технічними вимогами можна ознайомитися в документі

Вимоги до виконавця:

· досвід проведення соціологічних досліджень не менше 5 років .

Критерії відбору:

· досвід виконання аналогічних завдань;

· реалістичність графіку і терміни виконання;

· ціна.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймають від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

· копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

· копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подають у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності). На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP:

Київ, вул. Саксаганського, 96, офіс 508.

Електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected]

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-02, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводить оплату за товари без урахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 20 вересня 2023 року включно.