Конкурс на пошук підрядника для проведення дослідження інституційної та ресурсної спроможності, а також експертної підтримки пілотних територіальних громад у сфері надання публічних (адміністративних) послуг - ПОДОВЖЕНО ДО 10.01.2025!

Завершено: 10.01.2025

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на пошук підрядника для проведення дослідження інституційної та ресурсної спроможності, а також експертної підтримки пілотних територіальних громад у сфері надання публічних (адміністративних) послуг. 

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

У чотирьох цільових регіонах Програми EGAP, зокрема  Сумській, Херсонській, Хмельницькій і Чернігівській областях, на конкурсній основі відібрано 21 територіальну  громаду для активної співпраці та впровадження проєктів цифровізації, у тому числі в сфері надання публічних (адміністративних) послуг. Така діяльність передбачає проведення дослідження інституційної та ресурсної спроможності центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), а також забезпечення їх експертного супроводу в напрямах вдосконалення  діяльності та подальшої цифрової трансформації.

Орієнтовний період проведення дослідження: січень - лютий  2025 року, 

надання експертної підтримки: березень - травень  2025 року.

Опис завдань:

  • проведення глибинного дослідження інституційної та ресурсної спроможності кожного з відібраних ЦНАП на основі розробленої та узгодженої методології;
  • підготовка аналітичних звітів про результати такого дослідження у кожному ЦНАП  з описом застосованого інструментарію (анкетування, SWOT-аналіз, фокус-групи  тощо), сформованими висновками та індивідуальними рекомендаціями щодо посилення спроможності центрів за конкретними напрямами та їх цифрової трансформації;
  • обговорення висновків і рекомендацій дослідження з посадовими особами місцевого самоврядування (ОМС) та безпосередньо ЦНАП;
  • забезпечення експертного супроводу щодо виконання наданих рекомендацій, участь у підготовці проєктів нормативно-правових актів ОМС та інших документів з питань діяльності ЦНАП;
  • проведення індивідуальних і групових тематичних зустрічей, воркшопів, вебінарів, презентацій тощо;  
  • проведення постійного моніторингу та фінальної оцінки стану виконання ОМС наданих рекомендацій;
  • підготовка фінальних звітів для кожного ОМС щодо виконання ними розроблених рекомендацій та досягнення очікуваних результатів з покращення інституційної та ресурсної спроможності ЦНАП, їх цифрової трансформації.

Вимоги до виконавця:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • обізнаність у сфері надання публічних (адміністративних) послуг, зокрема щодо роботи ЦНАП;
  • можливість залучення кваліфікованих  експертів/-ток (з підтвердженим успішним досвідом) для проведення дослідження та супроводу ОМС з виконання розроблених рекомендацій. 

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (ФОП) та юридичних осіб (ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності).

До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Важливо! Всі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має місце бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 5713 від 1 листопада 2024 року. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Електронні версії пропозицій (пакет документів) мають бути надіслані на електронну пошту [email protected] не пізніше 10 січня 2025 року (включно) із зазначенням теми листа «Конкурс на проведення дослідження у сфері публічних (адміністративних) послуг».   

Контактна інформація: У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, пишіть на: [email protected]