Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на пошук підрядника для проведення державної експертизи у сфері технічного захисту інформації комплексної системи захисту інформації в Інформаційній системі статистичного виробництва органів державної статистики.
Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.
Метою проведення експертизи КСЗІ в ІССВ ОДС є засвідчення забезпечення нею захисту інформації відповідно до вимог нормативних документів у сфері технічного захисту інформації та отримання Атестату відповідності та Експертного висновку до нього, зареєстрованого в Адміністрації Держспецзв’язку.
Завдання:
- провести аналіз технічної документації на КСЗІ в ІССВ ОДС, середовища її функціонування;
- розробити програму та методику експертизи КСЗІ в ІССВ ОДС та погодити їх в Адміністрації Держспецзв’язку;
- провести експертне оцінювання КСЗІ в ІССВ ОДС;
- здійснити аналіз та узагальнення результатів експертних випробувань та досліджень КСЗІ в ІССВ ОДС;
- підготувати протоколи експертних випробувань та експертних висновків у відповідності до вимог НД ТЗІ;
- оформити результати експертизи та у відповідності до вимог законодавства подати їх до Адміністрації Держспецзв’язку;
- здійснити супроводження розгляду результатів експертизи експертною радою питань державної експертизи в сфері технічного захисту інформації (далі - Експертна рада) до отримання експертного висновку та атестату відповідності КСЗІ в ІССВ ОДС.
ВАЖЛИВО! Надавач послуг відповідає за належну якість усіх наданих ним матеріалів, що використовуються для надання послуг. У випадку коли при розгляді Експертною радою з питань державної експертизи у сфері технічного захисту інформації підготовлених надавачем послуг документів будуть виявлені недоліки, надавач послуг за гарантійними зобов'язаннями здійснює усунення виявлених недоліків згідно з зауваженнями Експертної ради та повторне подає виправлені документи до Експертної ради.
Критерії відбору:
- досвід виконання аналогічних завдань;
- кваліфікація залучених експертів;
- наявність ліцензії на провадження відповідного виду господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації та технічного захисту інформації згідно з вимогами законодавства
- ціна;
- термін виконання робіт.
ВАЖЛИВО! В тому разі, коли загальна вартість найнижчої пропозиції Учасника серед тих, що були отримані, перевищує заплановані бюджетні витрати Замовника, останній на етапі оцінки пропозицій має право звернутися до потенційного переможця конкурсу з пропозицією зменшення його цінової пропозиції.
Порядок подання пропозицій
Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).
Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:
- копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.
ВАЖЛИВО! Всі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має місце бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.
На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.
Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-16 від 13 вересня 2024 року. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.
Терміни та адреса подання заявок
Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected] не пізніше 8 жовтня 2024 року. У темі листа просимо зазначити «Проведення державної експертизи».