Конкурс на пошук підрядника для модернізації програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян

Завершено: 21.09.2023

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на модернізацію програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян з метою забезпечення технічної можливості державної реєстрації шлюбу в електронній формі.

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Модернізація програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян має на меті створення функціоналу, за якого відбудеться оптимізація бізнес процесів надання послуги про державну реєстрацію шлюбу, в частині забезпечення технічної можливості проведення державної реєстрації шлюбу онлайн, зокрема:

  • отримання заяви про державну реєстрацію шлюбу онлайн, сформованої засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);
  • зміни обробки актового запису про шлюб на підставі поданої заяви;
  • проведення державної реєстрації шлюбу в електронній формі. 

Основне завдання: модернізація програмного забезпечення Державного реєстру актів цивільного стану громадян з метою забезпечення технічної можливості державної реєстрації шлюбу в електронній формі.

Технічні вимоги: надаються за письмовим запитом.

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 3 років;
  • досвід модернізації щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-09 від 16 серпня 2023 року. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 21 вересня 2023 року, електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected]. У темі листа просимо вказати "еШлюб _модернізація програмного забезпечення ДРАЦС".

Адреса: Фонд Східна Європа вул. Саксаганського, 96, офіс 508 Київ, 01032, Україна
Контактна інформація: Марія Соколова, фахівчиня із закупівель Фонду Східна Європа [email protected]