Конкурс на пошук підрядника для модернізації Інформаційної системи «Облік та візуалізація фонду захисних споруд цивільного захисту»

Завершено: 08.04.2024

Завантажити форму заявки

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» в межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)» оголошує конкурс на модернізацію Інформаційної системи «Облік та візуалізація фонду захисних споруд цивільного захисту».

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Інформаційна система «Облік та візуалізація фонду захисних споруд цивільного захисту» створена для забезпечення процесу ведення обліку фонду захисних споруд цивільного захисту в електронній формі.

Мета вдосконалення Інформаційної системи: створення можливості для електронної взаємодії з іншими інформаційними системами, реєстрами тощо органів державної влади, покращення процесу аутентифікації користувачів та аналітичної складової.

Технічні вимоги надаються за запитом на електронну адресу: [email protected]

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки інформаційних систем не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • кваліфікація залучених експертів;
  • ціна

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

ВАЖЛИВО! Всі пропозиції учасників мають надаватися без ПДВ та у єдиній валюті – українська гривня. Посилання на відповідний еквівалент вартості пропозиції у будь-якій іноземній валюті має місце бути тільки як додаткова інформація та не може бути використана для порівняння цінових пропозицій учасників.

На конверті має бути зазначене повне найменування або ПІБ заявника, його місцерозташування, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, який звільняється від сплати податку на додану вартість на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, а також пункту 3.2 статті 3 та підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України, що відображено в реєстраційній картці про державну реєстрацію Програми EGAP № 4278-12 від 29 лютого 2024 року. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за послуги без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа у паперовій формі на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа, а електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected] не пізніше 8 квітня 2024 року. У темі листа просимо зазначити «Модернізації Інформаційної системи».