• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Житлові субсидії онлайн

  2019 року субсидію отримали понад чотири млн сімей, 2018 року 6,8 млн. Програма EGAP із Міністерством соціальної політики України та Державним агентством з питань електронного урядування України (нині Міністерство цифрової трансформації України) зробили цю послугу доступною кожному онлайн.

  Інформація про нарахування субсидії належить до трійки найбільш затребуваних онлайн-запитів. Право на отримання субсидії має кожна родина або особа, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг перевищують у середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

  Від жовтня 2015 року оформити субсидію можна онлайн. 24 години на добу. Сім днів на тиждень і без потреби фізично взаємодіяти з чиновниками, без жодних черг і ходінь кабінетами. 

  Що потрібно зробити?

  1. Завітати на Урядовий портал до розділу Електронні послуги, обрати категорію Допомога і пільги Призначення житлових субсидій
  2. Скористатися цифровим підписом, MobileID або BankID, щоб оформити послугу онлайн. Інструкція, як користуватися цифровим підписом, тут. Надіслати документи на попередній розгляд можна за допомогою електронної пошти, а вже потім прийти до соцорганів для особистого спілкування і підписання документів у паперовій формі.
  3. Заповнити онлайн-форму та отримати результати на електронну пошту.

  За час існування послугою скористались понад 320 тисяч громадян.

  Ця та десятки інших послуг доступні на Урядовому порталі та онлайн-платформі Дія – єдиному вікні для спілкування громадян і бізнесу з державою.

  Відеоролик Олексія Зелів’янського про онлайн-інструменти для електронного підпису.