• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Реєстрація громадської організації

  Онлайн-реєстрація ГО одна з перших е-послуг винятково для громадського сектору, розроблена Програмою EGAP у співпраці з Міністерством юстиції України та Державним агентством з питань електронного урядування (нині Міністерство цифрової трансформації України). Сервіс дозволяє як подати документи, так і отримати відповідь про реєстрацію ГО онлайн.

  Громадські організації – невід’ємна частина громадянського суспільства. Вони дозволяють активно впливати на життя держави, роблять соціальне життя дієвим, упорядкованим і більш динамічним. 

  Від червня 2019 року зареєструвати ГО можна онлайн, незалежно від того, де перебувають його засновники. 

  Що потрібно зробити?

  1. Авторизуватись у персональному кабінеті «Онлайн-будинку юстиції».
  2. Сформувати заяву, долучивши до неї перелік необхідних документів у форматі PDF.
  3. Підписати документи цифровим підписом. 
  4. Державний реєстратор отримає документи для ухвалення відповідного рішення. Їх розглянуть за три доби. 

  Кілька засновників – не перешкода. Тепер кожен із них може підписувати документи дистанційно. Заявник надає доступ до документів, що подають, співзасновникам організації за лінком. Після підпису всіма співзасновниками документи автоматично надсилаються держреєстратору.

  Онлайн-подання заяви та необхідного пакету документів забирає не більше 30 хвилин. Ця та десятки інших послуг доступні на Урядовому порталі та онлайн-платформі Дія – єдиному вікні для спілкування громадян і бізнесу з державою.

  Відеоролик Координатора компоненту “Е-послуги” Олексія Зелів’янського про онлайн реєстрацію громадської організації.