• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Дніпропетровська область – Підгородненська ОТГ

  Програма впроваджується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC)

  Про програму


  Проєкти

  Дія.Цифрова освіта

  Разом із Міністерством цифрової трансформації України ми долучились до створення та запуску Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Мета проєкту – навчити цифрових навичок щонайменше шість мільйонів українців до 2023 року.

  Ми розраховуємо залучити: 

  • людей поважного віку, які взагалі не мають цифрових навичок (саме для них створені перші базові курси, а також – гостьовий курс із мобільної грамотності);
  • батьків та дітей (фокус на онлайн-безпеку);
  • дорослих людей із базовими цифровими навичками, поглиблення яких дозволить їм залишатися конкурентоспроможними на ринку праці (спеціалізовані, поглиблені курси, опанування нових професій); 
  • молодь (школярів та студентів) і молодих професіоналів (курси нових цифрових професій).

  Для навчання обрано інноваційний формат освітнього серіалу: замість уроку – серія, замість рівня – сезон. До проєкту запрошено як експертів-викладачів, так і українських селебріті, яких звично бачити в кадрі та які розважають, підтримують діалог, жартують, імпровізують.

  На платформі Дія.Цифрова освіта для кожного охочого наразі серед інших доступні такі освітні серіали:  

  Усі освітні серіали є безкоштовними. Майже щомісяця на онлайн-платформі з’являтимуться нові спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle-курси, курси нових цифрових професій. Наприкінці курсу кожен має змогу пройти фінальний тест і отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички.

  Станом на перше травня 2020 року на платформі Дія.Цифрова освіта пройшли навчання понад 200 тисяч користувачів.

  Дія.Цифрова держава

  Дія.Цифрова держава – це наймасштабніший цифровий проєкт сучасної України, який ми реалізуємо спільно з Міністерством цифрової трансформації України. На меті – зробити спілкування громадян і бізнесу з державою зручним, прозорим та людяним.

  Щоб перетворити Україну на цифрову державу, потрібно оцифрувати ще багато послуг, оновити законодавчу базу, упорядкувати роботу держреєстрів, забезпечити технічні можливості й захист даних. Зміни стосуватимуться не тільки адмінпослуг, а й галузей охорони здоров’я, бізнесу, освіти, транспорту, судів, питань демократії тощо.

  Втіленням цієї ініціативи став онлайн-портал державних послуг Дія. Це – точка доступу до всіх публічних послуг, які держава надає громадянам та бізнесу. Тут усе – чітко, швидко й зрозуміло, адже послуги – максимально спрощені, описані простою мовою та реалізовані з урахуванням принципів UX/UI-дизайну. За планом Мінцифри, до 2024 року 100% публічних послуг будуть доступними громадянам та бізнесу онлайн. Станом на травень 2020 року у Дії – вже понад 2,3 млн користувачів. 

  Розробці концепції цифрової держави передувало створення національного бренду Дія, розробленого також за сприяння Програми EGAP. Бренд Дія означає – Держава і Я. В основі закладена сучасна ідея про те, що взаємодія громадян із державою має бути легкою, зрозумілою та швидкою. Без зайвої витрати часу та нервів, без додаткового контакту з чиновником, а отже – і без хабарів.  

  Відеоролик про Дію

  Автоматизація ЦНАП

  Важливий елемент цифровізації регіонів – автоматизація Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Вони стають обличчям цифрової трансформації, забезпечуючи якісне і швидке надання адмінпослуг без бюрократії, черг і зайвих витрат часу.

  Майже кожен громадянин України хоча б раз на рік звертається за отриманням адміністративних послуг. Оформити прописку, зареєструвати право власності на нерухоме майно, отримати ліцензію на провадження підприємницької діяльності – всі ці послуги можна швидко отримати під одним дахом. У Центрі надання адміністративних послуг громадяни можуть отримувати максимальний сервіс у найкоротший строк та за мінімальної кількості візитів.

  У межах першої фази Програми EGAP ми запровадили для ЦНАПів:

  • електронний облік звернень, завдяки якому всі вхідні заяви реєструються в електронній формі, далі автоматично контролюються терміни, заявник отримує повідомлення про готовність;
  • систему електронної черги на вході до ЦНАПу, планувати візит можна онлайн;
  • мобільні робочі місця;
  • інформаційні термінали для людей з інвалідністю;
  • регіональні портали послуг.
  більше проєктів

  Конкурси

  Партнери