В UNIT Factory пройшов тренінг для держсекретарів та керівників IT-департаментів міністерств в рамках освітнього компоненту програми EGAP

21 липня в UNIT Factory пройшла перша спільна подія з новим партнером програми –  Національним агентством України з питань державної служби. Крім того, до події долучилося  Державне агентство з питань електронного урядування України.

Тренінг для держсекретарів та керівників IT-департаментів міністерств був присвячений  темам цифрової економіки, впровадження е-послуг, е-врядування та інформаційної безпеки. Кожну із тем розкривали залучені програмою кращі на ринку експерти та практики.

Валерій Фіщук (Cisco Ukraine) розповів про особливості та перспективи цифрової економіки в Україні та звернув увагу представників міністерства на проект розпорядження КМУ щодо розвитку цифрової економіки.

Олексій Вискуб (Державне агентство з питань електронного урядування України) розповів про реальні кейси створення та популяризації е-послуг: особливості, простір для нарощування ефективності від концепту до реалізації, а також взємозв´язок оптимізації адмінпроцесів та появи зручних сервісів для громадян.

Іван Двойленко, директор IT-департаменту Державної міграційної служби України, окреслив процес реформ міграційної служби та звернув увагу на цифрові бар´єри, розказав про можливості та перспективи ID-карт громадян.

Роман Боярчук, керівник Державного центру кіберзахисту, висвітлював питання єдиного периметру захисту, актуалізував потребу у посилених мірах безпеки для держструктур, а також поділився рекомендаціями на випадок кібератак.

Данило Молчанов (TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах) присвятив свій виступ розкриттю питання інтероперабельності та узгодженості державних реєстрів, дублювання та розрізненість форматів яких помітно впливає на швидкість та зручність е-послуг, що з´являються у країні.

Цією подією ми розпочали серію активностей у рамках освітнього компоненту програми у партнерстві Державним агентством з питань державної служби.

Врамках співпраці з агентством передбачені спільні проекти в таких ключових освітніх напрямках роботи:

1) впровадження професійних програм з підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у сфері е-урядування та е-демократії,

2) навчання та сертифікація щонайменше 400 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на базі центрів підвищення кваліфікації,

3) розробка IT-платформ для відбору та навчання держслужбовців, а також впровадження дистанційного курсу з навчання е-урядуванню та е-демократії.

«Електронне врядування задля підзвітності влади та залученості громади (EGAP)» – швейцарсько-українська програма, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та виконується Фонд Східна Європа та Innovabridge Foundation.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua