В Одесі презентували проекти інкубаційної програми EGAP Challenge

25 серпня 2016р. відбулась перша презентація IT­проектів для міста і громадян, які проходять інкубаційну програму в рамках міжнародного конкурсу EGAP Challenge. Протягом 6 тижнів три команди проходили підготовку і розвивали свої проекти. Вони навчалися маркетингу, брендуванню, позиціонуванню, будували фінансові моделі, шукали способи монетизації, розбиралися з технічними питаннями, роботою з владою та інше.

Детальніше про проекти:

E­vox ­ – екосистема електронного голосування для депутатів місцевих рад.

20160825_190852

Проект простого і зручного інструменту для автоматизації процесів голосування в місцевих і сільських радах, а також для автоматичного збору зведеної інформації та публікації у відкритих Інтернет джерелах (наприклад, на офіційному сайті ради).

Портал Психологічної служби ­ – сервіс, який автоматизує діагностичні методики і надає аналітичний інструмент для психологічної служби України.

20160825_191817

Надавши автоматизацію діагностичних методик, ведення журналів щоденної роботи, формування аналітики і статистики, доступність до них он­лайн, портал забезпечить пряму взаємодію між практичними психологами, соціальними педагогами та методистами всіх рівнів. Завдяки цьому портал дасть можливість реально визначати цілі і завдання психологічної служби, вирішувати реальні, а не надумані проблеми, планувати розвиток служби.

GoGreen ­ – веб­ платформа, яка допоможе людям збиратися і організовувати вуличні прибирання.

20160825_184847

Проект підвищить культуру містян і введе новий тренд. Користувач зможе вибирати прибирання або організувати своє, запрошувати друзів і знайомих, приходити та прибирати разом. Зручна карта і сторінка заходу з фото робить процес цікавим і візуальним. Також є сиситема гейміфікації.

Далі команд очікують ще два тижні інкубаційної програми, після чого вони представлять свої результати на національному демо­-дні у Києві.