Стартував другий відбір тренерів для проведення навчань з питань е-урядування та е-демократії

З метою зробити суспільство компетентнішим та обізнанішим у реалізації  прав та взаємодії із владою програма EGAP запустила навчальні модулі з питань е-врядування та е-демократії.

Перший тренінговий модуль від програми EGAP відбувся з 10 по 14 квітня 2017. За результатами було підготовлено 19 регіональних тренерів з питань е-демократії та е-врядування, які зможуть організовувати та проводити відповідні заняття з громадянами, студентами та публічними службовцями. А наступний відбудеться вже у липні 2017 року!

Команда тренерів обирається експертами з громадських організацій, місцевих  органів влади, ЗМІ та вищих навчальних закладів. Тренери, які пройдуть цей модуль, зможуть проводити тренінги для публічних службовців, представників громадських організацій, журналістів і всіх, хто зацікавлений темою е-врядування та е-демократії. Впродовж кількох днів тренінгового модуля в учасників буде можливість розглянути такі теми як:

  • Базис: основи електронного урядування та е-демократії, стратегії їх реалізації.
  • Стан та тенденції розвитку системи підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації публічних службовців в Україні.
  • Проблеми електронного урядування та електронного демократії, шляхи їх розв’язання.

Але й це ще не все! Від теорії до практики: своїми знаннями та досвідом поділяться кращі українські та міжнародні викладачі, експерти, науковці та практики сфери е-послуг, відкритих даних, інструментів е-демократії, захисту інформації, та допоможуть сформувати методики для проведення власних тренінгів.

Кожен тренер отримає спеціальний сертифікат, що засвідчують їхню кваліфікацію тренерів з е-урядування та е-демократії, а також комплект навчально-методичної документації.

Увага, реєстрація триває до 3 липня. Для участі у конкурсі з відбору тренерів необхідно заповнити заявку.

Нагадуємо, що програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua