Стартував бюджет участі в Кропивницькому

До 11 листопада триває голосування за проекти, які в 2018 році профінансують із громадського бюджету міста. Його загальний обсяг становить 5 мільйонів гривень. За підтримку змагаються 48 проектів, мета яких – зробити життя в місті кращим.

Проголосувати можна як традиційно, з допомогою бюлетенів, так і онлайн – на ресурсі громадського бюджету Кропивницького. Станом на 12:00 6 листопада в електронному форматі проголосувало близько 5000 жителів міста. Це більше голосів онлайн, ніж у Вінниці, де вже визначені переможці, за весь період голосування.

Більшість проектів стосуються благоустрою міста, поліпшення його культурної та спортивної інфраструктури, а також роботи із кризовими верствами населення.

За результатами голосування станом на ранок 6 листопада, лідирує проект Віктора Савицького “Місту – “Амфітеатр”, що передбачає побудову концертного комплексу. На другому місці проект Артема Стрижакова, спрямований на реконструкцію частини набережної річки Інгул. На третьому – проект Олексія Кіріченка, в якому йдеться про навчання людей з інвалідністю навичкам роботи за комп’ютером.

У топ-10 проектів за кількістю голосів станом на 6 листопада також увійшли ініціативи з побудови футбольного поля поруч зі студентським гуртожитком; створення фітнес-екомістечка; створення громадського простору для відпочинку, спілкування, освіти й розвитку “Зелений театр”. Також жителі міста підтримали ідею продовжити арт-інсталяцію Umbrella Sky на вулиці Дворцовій; встановити й облаштувати трибуни для глядачів на бейсбольному стадіоні “Юність”; обладнати спеціальний спортивний зал на базі “Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю”, де буде можливість виконувати лікувально-фізичні комплекси; реконструювати дитячий майданчик “Золотий ключик”.

Усі проекти – за посиланням.

Нагадаємо, що бюджет  участі Кропивницького реалізований за допомогою інструменту е-демократії http://e-dem.in.ua/, що поєднує в собі бюджети участі та місцеві е-петиції. Інструмент створений в рамках Програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та виконується Фондом Східна Європа.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua