Швейцарсько-українська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошує конкурс на розробку Платформи «Е-конкурси для інститутів громадянського суспільства, які фінансуються з бюджетних коштів»

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та  реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Основною метою є автоматизація процесу проведення конкурсів проєктів для інститутів громадянського суспільства, організаторами яких виступають Центральні та місцеві органи публічної влади, які регулюються постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049, за допомогою ІКТ інструментів.

Завдання: розробка програмного забезпечення Платформи «Е-конкурси для інститутів громадянського суспільства, які фінансуються з бюджетних коштів» відповідно до технічних вимог (додаток 1).

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 3-х років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2 (додаток 2), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у електронному вигляді на електронну пошту tender@egap.in.ua з темою «Платформа Е-конкурси», оригінали мають бути надіслані поштою на адресу Фонду Східна Європа.

У електронному листі та на конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа до 6 квітня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 06 квітня 2020 року.

Адреса: Фонд Східна Європа, Програма EGAP,
вул. Саксаганського 96, оф. 508 (5 поверх)

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP
tender@egap.in.ua