Розробка спеціалізованого програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру і Державне агентство з питань електронного урядування України звернулись до Програми EGAP щодо розробки спеціалізованого програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів з метою:

 • створення відповідного програмного забезпечення;
 • здійснення заходів, спрямованих на впровадження системи зберігання та захисту даних Blockchain при проведенні електронних земельних торгів;
 • запобігання корупції та недопущення зловживань при проведенні електронних земельних торгів.

Основне завдання:

Розробка спеціалізованого програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів відповідно до технічного завдання, що додається.

По закінченню робіт по розробці спеціального програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів повинні бути отримані наступні результати:

 • розроблене Технічне завдання, необхідне для експлуатації спеціального програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів;
 • спроектовано, розроблено та налаштовано спеціальне програмне забезпечення із запровадження електронних земельних торгів, яке відповідає вимогам цього Технічного завдання та вимогам Тимчасового порядку реалізації пілотного проекту з проведення електронних земельних торгів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 688;
 • спеціальне програмне забезпечення розміщується на обладнанні Замовника відповідно до його рішення – на обладнанні органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України;
 • розроблена Інструкція користування спеціальним програмним забезпеченням із запровадження електронних земельних торгів.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція має містити:

 1. Найменування, адресу та контакти виконавця.
 2. Опис досвіду виконання аналогічних проектів.
 3. Склад та резюме команди розробників програмного забезпечення.
 4. Перелік та терміни виконання етапів робіт.
 5. Вартість етапів робіт.
 6. Загальну вартість робіт.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 15 листопада 2017 р. на адресу: azel@egap.in.ua.

Оригінал заявки має бути надіслано в паперовому вигляді на адресу:

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 83, 3 поверх

Київ, 01033 Україна

Контактна інформація

Олексій Зелів’янський, координатор компоненту «Е-Послуги» Програми EGAP тел.: +38 (044) 200-38-25

azel@egap.in.ua

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Додатки:

 1. Технічне завдання спеціального програмного забезпечення із запровадження електронних земельних торгів з додатками на 41 арк. в 1 прим.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua