Роз’яснення щодо конкурсу на розробку компоненту еЗдоров’я для надання послуги «е-Малятко»

Роз’яснення щодо проведення конкурсу на розробку компоненту еЗдоров’я для надання комплексної послуги «е-Малятко» – Частина 1.

По результатах проведеного 26.12.2019р. воркшопу для потенційних учасників конкурсу, викладаємо нижче роз’яснення щодо поставлених питань.

1. Подання цінових пропозицій

Враховуючи залежність проекту від третіх сторін (готовність бізнес процесів, інтерфейсів на стороні Міністерства юстиції України, адміністратора системи взаємодії державних реєстрів “Трембіта” та порталом “ДіЯ”) при подачі заявок на участь у конкурсі просимо вказувати окрему ціну для наступних пакетів послуг, що вказані в технічному завданні:

  • Підготовка детальних технічних специфікацій, розробка, тестування, впровадження та налаштування компонентів та сервісів, що необхідні для створення медичних висновків та взаємодії з центральною базою даних електронної системи охорони здоров’я (ключовий work package);
  • Підготовка детальних технічних специфікацій, розробка, тестування, впровадження та налаштування компонентів та сервісів, необхідних для інтеграції з ЕРЛН;
  • Підготовка детальних технічних специфікацій, розробка, тестування, впровадження та налаштування компонентів та сервісів, необхідних для інтеграції з ДРАЦС;
  • Підготовка детальних технічних специфікацій, розробка, тестування, впровадження та налаштування компонентів та сервісів, необхідних для інтеграції з порталом “ДіЯ”;
  • Підготовка детальних технічних специфікацій, розробка, тестування, впровадження та налаштування компонентів та сервісів, необхідних для інтеграції з системи взаємодії державних реєстрів “Трембіта”;
  • Проведення робіт, необхідних для отримання експертного висновку про відповідність програмного забезпечення вимогам законодавства у сфері технічного та криптографічного захисту інформації.

2. Основні умови договору та надання послуг

Договір передбачатиме окрему ціну та фіксовану оплату за вказані в п.1 вище пакети послуг та оплату після прийняття всіх послуг (100% пост-оплата).

Підготовка та узгодження детальних технічних специфікацій передбачатиме участь спеціалістів розробника у робочих зустрічах з представниками замовника та інших зацікавлених сторін.

В залежності від готовності третіх сторін (ДРАЦС, “ДіЯ”), протягом підготовки та погодження детальних технічних специфікацій (1й етап календарного плану постачання) сторони погодять перелік пакетів послуг (компонентів та сервісів), що мають розроблятись на виконання договору. Ціна договору може змінюватись в залежності від кількості пакетів послуг, що будуть погоджені сторонами.

3. Особливості впровадження контейнеризації

Програмне забезпечення передається в docker контейнерах з відповідними налаштуваннями Kubernetes. Інструкції з розгортання системи, інструкції адміністратора повинні містити відповідні описи налаштувань Kubernetes.