Конкурс на інтеграцію е-послуги «Реєстрація ЮО (ТОВ)» до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг

Українсько-швейцарська програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошує конкурс на інтеграцію е-послуги «Реєстрація ЮО (ТОВ)» до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та  реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного урядування України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

На виконання Меморандуму про співпрацю між Міністерством юстиції України та МБО «Фонд Східна Європа» в рамках Програми EGAP реалізовано електронну державну послугу «Реєстрація юридичної особи – ТОВ що діє на підставі модельного статуту». Оскільки відповідно до Указу Президента України №558/2019 від 29.07.2019 року передбачено створення Єдиного державного веб-порталу електронних послуг виникає необхідність проведення інтеграції е-послуги «Реєстрація юридичної особи – ТОВ що діє на підставі модельного статуту» з зазначеним порталом. З метою виконання цього завдання оголошується конкурс для вибору підрядника.

Основне завдання

Проведення інтеграції е-послуги «Реєстрація юридичної особи – ТОВ що діє на підставі модельного статуту» до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, що включає:

 • Створення прикладного програмного інтерфейсу (API) веб-сайту «Он-лайн будинок юстиції» та розробка структур даних для взаємообміну інформацією.
 • Налагодження передачі заяв на реєстрацію ТОВ та супровідних документів з Єдиного державного веб-порталу електронних послуг до веб-сайту «Он-лайн будинок юстиції» через створений API з перевіркою електронного підпису та цілісності документу.
 • Забезпечення передачі з веб-сайту «Он-лайн будинок юстиції» до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг відомостей про зміну стану обробки заяв на реєстрацію ТОВ та результатів надання послуги.
 • Забезпечення передачі та оновлення на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг необхідних довідників, що використовуються під час надання послуги.

Вимоги до виконавця

 • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
 • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору

 • ціна;
 • термін виконання завдання;
 • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 1, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 13 серпня 2019 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508
Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP
тел.: +38 (044) 206 0448
tender@egap.in.ua