Фонд Східна Європа в рамках програми EGAP оголошує конкурс на розробку 2-х відео-курсів з цифрової грамотності у межах освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян.

Освітній проєкт представляє собою платформу «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

Основні завдання:
– створення програмного матеріалу для курсу з цифрової грамотності для державних службовців;
– створення програмного матеріалу для курсу з працевлаштування та підготовки резюме.

Вимоги до виконавця:
– досвід розробки відео-курсів не менше 2-х років;
– досвід створення щонайменше 10-ти відео-курсів аналогічної складності.

Критерії відбору:
– досвід виконання аналогічних завдань;
– ціна;
– термін виконання.

Технічні вимоги:

Курс з цифрової грамотності для державних службовців включатиме орієнтовно 2 модулі по 8 роликів кожен, хронометраж відео від 10-ти до 15-ти хвилин.

Курс з працевлаштування та підготовки резюме включатиме 15 роликів, хронометраж відео від 10-ти до 15-ти хвилин.

Деякі відео мають включати в себе інфографіку та анімацію.

Кожен модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою. 

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
– копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua   

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту № 4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 18:00 28 лютого 2020 року.

Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського, 96 офіс 508
Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:
Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа
msokolova@eef.org.ua

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.