Презентація 2-го циклу EGAP Challenge

9 грудня у Києві презентували другий цикл національного конкурс IT-проектів у сфері е-демократії EGAP Challenge. Серед учасників заходу: партнери з боку профільних міністерств, бізнес-партнери, що надаватимуть продукти та експертизу своїх компаній; ментори, що працюватимуть з командами задля вдосконалення їхніх ідей та технічних рішень; потенційні учасники конкурсу, які приїхали із різних регіонів України. Цю зустріч організатори зробили для того, щоб надати вичерпну інформацію про умови участі в конкурсі та можливості, які відкриваються перед командами-учасницями. Тому ми організували онлайн трансляції презентації для тих, хто не зміг приєднатися. Радимо переглянути цей відеозапис усім, хто планує брати участь у конкурсі − він містить всі відповіді на ваші запитання.

Першими спікерами стали представники профільних міністерств, які підтримують конкурс. Під час своїх виступів вони змагалися за увагу майбутніх учасників, переконуючи, що саме їхня сфера є найголовнішою та найбільш пріоритетною для IT-проектів, які змінять Україну на краще. Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив: “Минуле вже більше не формує сьогодення − сьогодення формує майбутнє. Сфер для вашої контрибуції більш, ніж достатньо: це водний і морський транспорт, авіація, автомобільні сполучення, Укрзалізниця. Будь-який стартап може мати шалений успіх.” У свою чергу заступник Міністра освіти і науки Роман Греба наголосив: “Я дуже радий, що нарешті з’явилися такі конкурси, які дають людям можливість показати, що вони вміють, що вони можуть, і реалізувати їхні проекти на практиці – це дуже важливо.”

Окрім цього, ми запросили справжніх гуру з питань монетизації ІТ-стартапів та їх подальшого розвитку Іллю Кеннігштейна та Євгена Саранцова, які надали свої рекомендації. Переможці попереднього циклу EGAP Challenge поділилися досвідом та дали поради щодо участі у конкурсі, а ментори зробили все, щоб надихнути учасників.

Нагадуємо: якщо у Вас є ідея ІТ-проекту, що змінить країну, реєструйте її на сайті: http://egap-challenge.in.ua до 17 грудня і позмагайтеся за фінансування свого проекту! Призовий фонд конкурсу складає 2 000 000 гривень.

EGAP Challenge є спільною ініціативою Державного агентства з питань електронного урядування та Фонду Східна Європа у рамках реалізації Програми EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, за підтримки Прем’єр-міністра України.

1

 

2

 

4

5

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua