Оголошено набір тренерів “E-City Academy”

Школа е-демократії та е-урядування “E-City Academy” оголошує набір тренерів та експертів для проведення навчальних занять різних типів (тренінги, семінари, онлайн лекції) з електронної демократії та електронного урядування протягом 2016-2017 рр.

Цільова аудиторія занять: керівники, працівники органів місцевого самоврядування та громадські активісти.

Школа є пілотним проектом “Асоціації відкритих міст”. Метою якої є підвищення рівня застосування інструментів е-демократії та е-урядування в громадах України, ширше залучення громадськості до участі у процесах вироблення та прийняття владних рішень на місцевому рівні, підвищення кваліфікації представників органів місцевого самоврядування в роботі з електронними інструментами.

Щоб стати тренером Школи потенційні кандидати повинні заповнити Анкету тренера за посиланням та надіслати своє резюме на адресу eca.avm@gmail.com до 1 жовтня, включно.

Звертаємо Вашу увагу, що й заповнення анкети, й відправлення резюме на пошту є обов’язковими вимогами.

За додатковою інформацією будь ласка, звертайтесь до координатора Школи, Анни Асєєвої за тел. +38 067 389 33 18 або на електронну адресу eca.avm@gmail.com.

Школа е-демократії та е-урядування “E-City Academy” створена в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади” (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією.