Менторська сесія з Анастасією Слєпцовою

5 серпня 2016 р. в рамках інкубаційної програми EGAP Challenge в Одесі пройшов менторській день з Анастасією Слєпцовою, координатором програми EGAP в Одеському регіоні, організатором міжнародної конференції Black Sea SummIT.

Анастасія Слєпцова – спеціаліст з розвитку бізнесу, брендингу та комунікаціям. Досвід роботи, як в великих аутсорсингових компаніях, так і в маленьких стартапах. Ідейній надихач, співзасновник та проектний директор міжнародної конференції з інновацій та технологій Black Sea Summit. Організатор технічної конференції з розробки ПЗ та проектного менеджменту Build Stuff. Керівник програми EGAP Одеса в Impact Hub Одеса. Куратор спільноті всесвітнього економічного Форуму Global Shapers Одеса Hub. Організатор першого хакатону з електронного врядування в Одеському регіоні та Першої конференції з теми Smart City. Цікавлять теми розвитку інноваційних екосистем та взаємодії активної спільноті та державних структур.

Разом з командами GoGreen, E-Vox та портал психологічної служби Анастасія поспілкувалась на тему “Як корабель назвеш, так він й попливе” чи опозиціювання проекту в ЗМІ та комунікації з потенційними користувачами”.
Перелік, питань, на які зупинились Анастасія:
– як побудувати правильно комунікацію з самого початку існування проекту (соціальні мережі, публікації, опозиціювання);
– стратегії по роботі зі ЗМІ;
– чого ви хочете від ЗМІ та що ЗМІ може вам дати;
– контент; як правильно писати, та з якими медіа контактуваті в залежності від інфоповоду;
– де брати контакти медіа та як це взагалі працює;
– медіа як засіб підвищення конверсії;
– як створити якісні прес-кіти та що писати журналістам.

Післе воркшопу команди отримали домашнє завдання – сформулювати, з чого починати свою піар стратегію, як отримати першу публікацію в медіа та як правильно будувати піар стратегію; яким чином комунікувати з цільовою аудиторією; інфо меседжі під кожну з категорій аудиторії; скласти список медіа, потенційно зацікавлених в інформації по проектам; з чого почати; як отримати перше медіа-охоплення; позиціонування; цільова аудиторія.

01

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua