Краштест проектів e-Gov та SmartCity в Одесі

22 червня 2016 р. в рамках програми Національного конкурсу EGAP Challenge відбувся краштест проектів проектів E-Gov та SmartCity від Каріни Лапіної.

Зустріч розпочалась зі скайп-розмови з Олександром Краковецьким, координатором Національного конкурсу EGAP Challenge. Олександр детально розповів про головну мету проекту, критеріях та стадіях конкурсного відбору, а також ознайомив з планом інкубаційної програми EGAP Challenge.

Під час заходу ідеї та проекти учасників оцінювали ментори:

 • Костянтин Пелиховский – фахівець, який знає все у світі IT, Web-розробник в компанії GTB-Technologies, протягом 7 років працював тестувальником в таких компаніях, як Lohika, Intersog, Luxoft, Provectus IT
 • Марія Булгакова – фахівець з маркетингу, працювала в Яндекс та Searchengines.ru на позиції Sales & Marketing, зараз працює в компанії Aurora.Rocks
 • Микола Фіанцев – IOS розробник в компанії 111PIX.UA

На захід зареєструвалось 11 проектів.

Наступні проекти пройшли конкурсний відбір та їх автори представили свої ідеї менторам та учасникам краштесту:

 • Система захищеної рекомендованої електронної пошти – сервіс, який забезпечує захищений автоматизований обмін конфіденційною інформацією.
 • Civil Society app – інструмент для прийняття та реалізації рішень громадою.
 • Проект «Віддалений кабінет шкільного психолога» – портал, який забезпечує автоматизацію роботи та ведення електронного документообігу шкільного психолога; наявність актуальної інформації для шкільного психолога та батьків; моніторинг та контроль за діяльністю психолога зі сторони перевіряючих органів.
 • GIS + Smart meters – моніторинг використання енергоресурсів.
 • Спортовский – Пошук та підбор тренера/секції для дітей.
 • Go Green – Платформа для збору сміття. Платформа розрахована на людей, які піклуються про своє місто.

Учасники мали протягом трьох хвилин презентувати концепцію свого проекту, його цінність для суспільства, цільову аудиторію та подальші плани. Потім експерти та учасники заходу задавали авторам проектів запитання та надавали свої рекомендації та побажання.

На краштест подавались багато різних проектів і не всі витримали конкуренцію, проте отримали корисний досвід, як наприклад:

 • Мережевий майданчик для укладання угод між підприємцем та фрилансерами.
 • Світ Візитівок – реєстр порушень прав громадянина зі сторони посадовця із наявною статистикою по містам, порушеним правам та конкретним посадовцям.
 • “Чоловік на Годину” – всі майстри на одному сайті.

________________________________________________________________________

Краштест – попередній тест на міцність ідей для участі у конкурсі EGAP Challenge.

Головний етап – це Креативний вікенд в Одесі, де протягом двох нів учасники матимуть можливість створити корисний для міста продукт або його прототип, отримати поради від експертів, а також дізнатись про світові та українські бренди у сфері е-демократії.

Саме під час креативного вікенду буде проведено відбір кращих проектів для участі в інкубаційній програмі EGAP Challenge.

Реєстрація є обов’язковою до 30 червня.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua