Конкурсний відбір тренерів ділової української мови для працівників Центрів надання адміністративних послуг

Українсько-швейцарська програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошує конкурсний відбір тренерів для проведення серії навчань для фахівців Центрів надання адміністративних послуг

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа спільно з Дніпропетровською обласною державною адміністрацією, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

В рамках Програми EGAP заплановано проведення серії навчань з ділової української мови для фахівців центрів надання адміністративних послуг у Дніпропетровській області.

У Дніпропетровській області протягом 2016-2017 року створено ряд нових центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Крім того, у області є ряд існуючих ЦНАП які працюють давно та мають відповідний досвід. Для всіх співробітників ЦНАП (і досвідчених і нових) Програма EGAP планує організувати проведення тренінгів з ділової української мови, оскільки Дніпропетровська область має великий відсоток російськомовного населення.

Основне завдання:

Проведення серії тренінгів для працівників ЦНАП області з ділової української мови

Задачі:

 • Тренінги мають проводитись у період до травня 2018 років;
 • Перший тренінг має бути проведений у грудні 2017 року.
 • Тренінги мають проводитись щонайменше 2 рази на місяць
 • Навчання мають пройти до 300 осіб.
 • За результатам проведення навчання учасники мають отримати відповідні сертифікати, що засвідчують факт проходження навчання.
 • Навчання мають проводитись у м.Дніпро.

Вимоги до виконавця:

Обов’язково:

 • Наявність розробленого курсу з ділової української мови.
 • Наявність щонайменше двох відгуків слухачів або організаторів такого курсу.

Бажано:

 • Досвід проведення навчань для слухачів центрів надання адміністративних послуг.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО)

Пропозиція має містити:

 1. Супровідний лист у довільній формі.
 2. Кошторис та пропозиції щодо графіку проведення навчань.
 3. Опис програми навчання.
 4. Резюме (опис досвіду роботи) тренерів курсу.
 5. Контакти організаторів або слухачів курсу що можуть надати відгук про курс.
 6. Для ФОП та ЮО додатково мають бути подані копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів пропозиції.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Фонд Східна Європа залишає за собою право уточнювати інформацію в учасників конкурсу в усній та письмовій формі, а також відмінити конкурс.

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у тендері мають бути отримані Фондом Східна Європа в електронному вигляді не пізніше 18:00 години 27 листопада 2017 р. на адресу: azel@egap.in.ua.

Оригінал заявки має бути надіслано в паперовому вигляді на адресу:

Фонд Східна Європа, Програма EGAP

вул. Саксаганського 96, 5 поверх, оф. 501

Київ, 01032 Україна

Контактна інформаці

Олексій Зелів’янський, координатор компоненту «Е-Послуги» Програми EGAP тел.: +38 (044) 206-04-48 azel@egap.in.ua

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua