Конкурсний відбір бізнес-аналітиків для оптимізації процесів надання адміністративних послуг

Українсько-швейцарська програма «Електронне врядування задля підзвітності вади та участі громади» EGAP оголошує конкурсний відбір бізнес-аналітиків для оптимізації процесів надання адміністративних та муніципальних послуг

Програма EGAP реалізується спільно Фондом Східна Європа, Дніпровською міською радою, Дніпропетровською обласною адміністрацією та Дніпропетровською обласною радою та спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

В рамках програми EGAP розпочинається процес оптимізації надання адміністративних та муніципальних послуг у м. Дніпро з подальшим поширенням напрацювань серед інших громад області. Аналітична фаза процесу триватиме з грудня 2016 року до березня 2017 року, для проведення цієї фази ми створюємо команду бізнес-аналітиків адміністративних послуг.

Передбачається, що бізнес-аналітики адміністративних послуг прийматимуть участь у аналізі, обробці та узагальненні інформації про порядок надання адміністративних та муніципальних послуг у центрах надання адміністративних послуг міста Дніпро. Задачі включатимуть як роботу з нормативною базою, так і візуалізацію та опрацювання бізнес-процесів надання адміністративних послуг. Беручи до уваги те, що одним з пріоритетних напрямків розвитку адміністративних послуг в Україні є створення електронних сервісів – вимоги до бізнес-аналітиків включають базові знання архітектури електронних інформаційних систем.

Основне завдання:

Опис і візуалізація поточного порядку надання адміністративних та муніципальних послуг у м. Дніпро та створення рекомендацій і пропозицій щодо оптимізації адміністративних послуг, для яких така оптимізація можлива.

Задачі:

 • Визначення та узагальнення інформації про перелік нормативної документації та вимог до надання адміністративних та муніципальних послуг у ЦНАП м. Дніпро.
 • Створення карт з описом основних характеристик кожної послуги.
 • Опис поточних бізнес-процесів надання послуги з використанням нотації BPMN.
 • Розробка пропозицій по оптимізації порядку надання адміністративних та муніципальних послуг, у тому числі пропозицій щодо внесення змін до місцевої або загальнодержавної нормативної бази.
 • Опис та візуалізація оптимізованих бізнес-процесів з використанням нотації BPMN.
 • Розробка пропозицій щодо створення або оптимізації програмного забезпечення для надання адміністративних та муніципальних послуг з метою реалізації оптимізованих бізнес-процесів.

Кваліфікаційні вимоги:

Обов’язково

 • Повна вища освіта (магістр, спеціаліст)
 • Базові знання у сфері інформатизації (електронні інформаційні системи, електроні сервіси).
 • Знання сфери адміністративних послуг.
 • Знання мови нотації бізнес-процесів BPMN.
 • Вміння працювати з нормативною базою, знання джерел інформації для пошуку нормативних документів.
 • Досвід аналітичної роботи.

Бажано

 • Знання міжнародного досвіду надання адміністративних послуг.

 

Порядок подання пропозицій

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн форму: https://ru.surveymonkey.com/r/SWSJ37L

Терміни та адреса подання заявок

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 25.12.2016 включно.

 

Контактна інформація

Олексій Зелів’янський,

координатор компоненту «Е-Послуги» Програми EGAP

тел.: +38 (044) 200-38-25 azel@egap.in.ua

 

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua