Конкурс на вибір підрядника для надання послуг дизайну звіту

Фонд Східна Європа оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг дизайну звіту (54 стр.) щодо результатів реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)»/

Конкурс оголошено в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та реалізується Фондом Східна Європа (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія) у 2015–2019 рр. Програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), які допомагатимуть вдосконалити якість урядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

Даний конкурс оголошується з метою вибору підрядника для надання послуг дизайну звіту щодо результатів реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що містить 54 сторінки.

Що надає замовник:

 1. 54 сторінки формату А4 у word з фото та графіками
 2. Наявність фотографій,
 3. Брендбук з кольорами та шрифтами

Критеріями відбору підрядника виступають:

 1. Креативні ідеї щодо подання інформації та сучасний підхід до графічного дизайну.
 2. Ефективність та реалістичність бюджету.
 3. Виконання робіт у стислі терміни.
 4. Три варіанти ескізів обкладинки та три варіанти внутрішнього блоку.
 5. Розробка елементів інфографіки
 6. Якість виконання робіт.

Для участі у конкурсі необхідно надати наступний пакет документів:

 1. Лист – заявка на участь у конкурсі у довільній формі.
 2. Деталізований кошторис.
 3. Копії документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника тендеру щодо підпису документів тендерної пропозиції.
 4. Приклади робіт.

Конкурсна пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою.

На конверті повинно бути зазначено:

– назва конкурсу;
– повне найменування заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311-3, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ. Враховуючи вищезазначене, цінову пропозицію просимо подавати без врахування ПДВ.

Конкурсні пропозиції, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Заявки на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа не пізніше 8 квітня 2019 р. на адресу:

Фонд Східна Європа
вул. Саксаганського 96, 5-й поверх, офіс 508
Київ, 01032 Україна
тел./факс: +(380 44) 206-04-48
tender@egap.in.ua

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.