Конкурс на укомплектування та поставку комплекту обладнання для мобільного надання адміністративних послуг

Програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян, та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

У рамках Програми EGAP заплановано створення мобільних пересувних робочих місць, що дозволятимуть адміністраторам центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) надавати адміністративні послуги за межами приміщення ЦНАП, безпосередньо виїжджаючи до користувача. Такі мобільні пересувні робочі місця будуть використовуватись для обслуговування заявників, що не мають фізичної можливості відвідати ЦНАП (люди з обмеженими можливостями, люди, які перебувають на лікуванні, тощо).

Основне завдання:

Підбір та поставка налаштованого комплекту обладнання для виїзного надання адміністративних послуг.

Кількість комплектів обладнання – 16 шт.

Вимоги до комплектів обладнання наведені у Додатку 1.

Вимоги до виконавця:

  • Учасник повинен бути постачальником обладнання та програмного забезпечення

Критерії:

  • ціна;
  • гарантійний термін обслуговування;
  • строки поставки.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

–           копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

–           копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок з детальним описом обладнання мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 19 січня 2018 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 501

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP

тел.: +38 (044) 206 0448

tender@egap.in.ua

Додатки:

1.         Додаток 1: вимоги до комплектів обладнання.

2.         Додаток 2: шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю/тендері.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua