Конкурс на створення модулю попередньої обробки персональних даних електронної черги Державної міграційної служби України

Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та  реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Між Фондом Східна Європа та Державною міграційною службою України (далі – ДМСУ) досягнуто домовленості щодо співпраці з метою модернізації електронної черги на отримання закордонного паспорту та паспорту у формі ІД-картки шляхом створення модулю автоматизованої попередньої обробки персональних даних під час оформлення документів у підрозділах ДМСУ.

Основне завдання

Створення Модулю автоматизованої попередньої обробки персональних даних під час оформлення документів у підрозділах ДМСУ відповідно до технічних вимог, що додаються (Додаток 1).

Вимоги до виконавця

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

–          копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

–          копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 22 січня 2018 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 501 Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP тел.: +38 (044) 206 0448 tender@egap.in.ua

Додатки:

  1. Технічні вимоги розроблення Модулю автоматизованої попередньої обробки персональних даних під час оформлення документів у підрозділах Державної міграційної служби України.
  2. Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю/тендері.