Конкурс на розробку відео-курсів з цифрової грамотності

Фонд Східна Європа в рамках програми EGAP оголошує конкурс на розробку відео-курсів з цифрової грамотності в рамках освітнього проекту з розвитку цифрових компетенцій

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проекту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян.

Освітній проект представлятиме собою безкоштовну онлайн-платформу для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

Основні завдання

 • Створення програмного матеріалу для базового курсу з цифрової грамотності згідно європейського фреймворку DigComp
 • Створення програмного матеріалу для базового курсу “Цифрова грамотність для вчителів”, спираючись на європейський фреймворк DigComp
 • Створення програмного матеріалу для курсу для батьків “Безпека дітей в інтернеті”

 Вимоги до виконавця

 • досвід розробки відео-курсів не менше 2 років;
 • досвід створення щонайменше 10 відео-курсів аналогічної складності.

 Критерії відбору

 • досвід виконання аналогічних завдань;
 • ціна;
 • термін виконання.

 Технічні вимоги

 1. Створення програмного матеріалу для базового курсу з цифрової грамотності згідно європейського фреймворку DigComp 2.1.

Курс має включати в себе від 3 до 6 модулів навчання, кожен модуль в середньому складатиметься з 5 тем. Хронометраж відео від 10 до 15 хвилин. Деякі відео мають включати в себе інфографіку та анімацію.

Модулі мають відповідати загальним темам фреймворку: пошук інформації та дані, комунікація та колаборація, створення цифрового контенту, онлайн-безпека, вирішення проблем.

Кожен модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати з випадаючого списку, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

Загальний курс має включати тестування знань з усього курсу для фінального іспиту.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою. 

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Базовий курс має мати 3 версії: україномовна, курс з озвучкою, курс на мові жестів.

Термін готовності курсу: 9 -15 грудня.

2. Створення програмного матеріалу для базового курсу “Цифрова грамотність для вчителів”, спираючись на європейський фреймворк DigComp 2.1.

Модулі мають відповідати загальним темам фреймворку: пошук інформації та дані, комунікація та колаборація, створення цифрового контенту, онлайн-безпека, вирішення проблем.

Очікується, що виконавець додатково проведе якісне дослідження (глибинні інтерв’ю, фокус-групи з вчителями) для виявлення додаткових тем, що потребують бути включеними до даного курсу.

Кожен модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати з випадаючого списку, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

Загальний курс має включати розробку тестування знань з усього курсу для фінального іспиту.

Виконавець має забезпечити підготовку матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою. 

Курс має бути українською мовою.

Термін готовності курсу: 9 -15 грудня.

3. Створення програмного матеріалу для курсу для батьків “Онлайн-безпека дітей в інтернеті”.

Теми для курсу будуть надані замовником.

Необхідно підготувати програмний матеріал, включно з тестуванням. А також, забезпечити відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою.

Курс має бути українською мовою.

Термін готовності курсу: 9 -15 грудня.

 Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 1, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

 • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

 Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 18:00 6 листопада 2019 року.

 Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508, м. Київ, 01032 Україна

 Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP: тел.: +38 (044) 206 0448, tender@egap.in.ua

Додаток:

 1. Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю/тендері.