Конкурс на редизайн порталу «Он-лайн будинок юстиції»

Швейцарсько-українська програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP оголошує конкурс на редизайн порталу «Он-лайн будинок юстиції».

Програма EGAP  фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, та  реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge. Спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Між Фондом Східна Європа та Міністерством юстиції України укладено меморандум щодо співпраці у сфері переведення послуг Мінюсту в електронну форму. За підтримки Програми EGAP було реалізовано ряд послуг Мінюсту на сайті «Он-лайн будинок юстиції».

В той же час, після створення е-послуг Мінюсту за підтримки програми за запитом Державного агентства з питань електронного урядування України було розроблено дизайн-систему державних сайтів України https://design.gov.ua/ – це набір шаблонів та рекомендацій, що при використанні мають забезпечити створення стандартизованих сайтів, що відповідатимуть всім сучасним вимогам доступності та будуть простими для сприйняття та користування.

За умови використання дизайн-системи при створенні порталів електронних сервісів, користувач, який буде знаходити онлайн послугу у центральному каталозі сервісів на сайті Уряду, не буде помічати перехід на сайт послуги. З метою приведення дизайну «Он-лайн будинку юстиції» у відповідність до створеної дизайн-системи оголошується відповідний конкурс.

Основне завдання

Приведення дизайну веб-сайту «Он-лайн будинок юстиції»  (https://online.minjust.gov.ua/) у відповідність до дизайн-системи державних сайтів України (https://design.gov.ua/).

Вимоги до виконавця

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

Порядок подання пропозицій

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності).

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №3311, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 14 грудня 2018 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 501

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація

Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP

тел.: +38 (044) 206 0448

tender@egap.in.ua

Додатки:

Шаблон заявки на участь у конкурсі на закупівлю/тендері.