Фонд Східна Європа в рамках програми EGAP оголошує конкурс на створення соціального відеоролику для популяризації комплексної послуги єМалятко у межах експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації комплексного рішення, спрямованого на створення сприятливих умов для реалізації прав дитини, шляхом забезпечення можливостей для батьків новонародженої дитини отримати під час заповнення однієї заяви на державну реєстрацію народження дитини низки додаткових послуг. Це забезпечить новонародженим громадянам комфортне проживання в сучасній країні з першого подиху.

Проєкт представляє собою онлайн-сервіс державних послуг «Дія» (diia.gov.ua) – ресурс, на якому адміністратор послуги, а також батьки дитини, заповнюють заяву на отримання комплексної послуги “єМалятко”. Це можна зробити безпосередньо в пологовому будинку, центрах надання адміністративних послуг або відділах державної реєстрації актів цивільного стану. В результаті громадяни мають можливість отримати 10 послуг, пов’язаних із народженням дитини, за допомогою лише однієї заяви.

Основне завдання:

– створення відео-ролику – соціальної реклами для популяризації комплексної послуги “єМалятко”.

Вимоги до виконавця:

– досвід розробки соціальної реклами не менше 2-х років;

– досвід створення щонайменше 10-ти соціальних відеороликів аналогічної складності.

Критерії відбору:

– досвід виконання аналогічних завдань;

– ціна;

– термін виконання.

Технічні вимоги:

Соціальний ролик розповідатиме історію буднів молодої жінки, яка тільки стала мамою. Цей життєвий сценарій неодноразово повторювався у всі часи та століття і ось життя ще однієї сім’ї змінилось до невпізнання. І поки молоді батьки пізнають щастя батьківства, держава візьме паперові турботи на себе.

Відео має містити кадри близько 8-ми локацій м. Києва, з акцентом на сімейні ситуації, пов’язані з адаптацією жінки до нових умов, вагітності та відтворювати процес надання адміністратором послуг батькам у зв’язку з народженням немовляти. Орієнтовний хронометраж – 40 секунд.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем згідно з стилістичним запитом.

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

 Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua  

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту № 4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 00:00 22 квітня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 00:00 22 квітня 2020 року.

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського, 96 офіс 508

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:

Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

msokolova@eef.org.ua

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.