Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг розробки відеокурсу з навчання цифровій грамотності

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян.

Освітній проєкт представляє собою платформу «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua  для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

Мета відеокурсу: створення відеопосібника (онлайн курсу) для тренерів із цифрової грамотності.

Відеокурс повинен дати розуміння, як навчати цифровій грамотності людей різного віку. Тренери навчатимуть тих, кому офлайн-формат навчання є більш зручним та тих, хто полюбляє змішаний формат навчання. Основою для навчання цифровим навичкам стануть освітні серіали розміщені на онлайн-платформі з з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» (https://osvita.diia.gov.ua).

Основні задання – створення програмного матеріалу відеокурсу:

  • підготовка сценарію (визначення експертів, узгодження структури курсу з замовником, написання повноцінного сценарію);
  • забезпечення продакшну у фірмовому стилі «Дія. Цифрова освіта»;
  • підготовка додаткових матеріалів.

Вимоги до виконавця:

– досвід розробки відео-курсів не менше 2-х років;

– досвід створення щонайменше 5-ти відео-курсів аналогічної складності.

Критерії відбору:

– досвід виконання аналогічних завдань;

– наявність експертизи у сфері цифрової грамотності;

– ціна;

– термін виконання.

Технічні вимоги:

Курс для тренерів із цифрової грамотності включатиме орієнтовно 25 роликів, хронометраж 1 відео до 7 хвилин. Деякі відео мають включати в себе інфографіку та анімацію.

Модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

Виконавець має забезпечити підготовку матеріалів, написання сценарію, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою.

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 19 травня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 19 травня 2020 року.

Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

Київ, 01032 Україна

 

Контактна інформація:

Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

tender@egap.in.ua

 

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.