Фонд Східна Європа у межах програми EGAP оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг письмового та усного перекладів

Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Обсяг роботи та терміни:

Передбачається, що підрядник протягом 2020-2021 років буде періодично залучатися до здійснення усного синхронного та послідовного перекладів, письмового перекладу для потреб програми EGAP.

Робочі мови: українська, англійська.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • Вільне володіння українською і англійською мовами;
  • Досвід надання послуг усного (синхронного та послідовного) і письмового перекладів не менше 3-х років;
  • Досвід співпраці з міжнародними організаціями, громадськими організаціями та/або благодійними фондами;
  • Знання термінології у сфері е-врядування та е-демократії;
  • Наявність офіційної реєстрації для надання послуг (фізична-особа підприємець).

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до форми для заповнення, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

– копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника;

– приклади попереднього досвіду роботи.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua  

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту № 4278, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

Терміни та адреса подання заявок:

Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP не пізніше 18:00 28 квітня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 28 квітня 2020 року.

Фонд Східна Європа

вул. Саксаганського, 96 офіс 508

Київ, 01032 Україна

Контактна інформація:

Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

msokolova@eef.org.ua

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.