Соціальний інспектор

Соціальний Інспектор — це ресурс, на якому ви можете дізнатися звідки беруться і на що витрачаються кошти місцевих бюджетів, але не загалом, а детально, по кожній школі, садочку або дорозі чи комунальній установі.

Соціальний Інспектор — це спільний проект ГО “Платформа Громадський Контроль”, Фонду Східна Європа та IT-волонтерів з V-Jet. Проект підтриманий програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та програмою “Ціна держави”, що фінансується Європейським Союзом.

Ми хочемо, щоб світ став кращим, а українці в цьому світі відчули себе господарями у власному місті або селищі та, як справжні господарі, витрачали свої кошти з розумом, а головне — відчували за них відповідальність.

Прозорість та підзвітність — це найдієвіші складові боротьби з корупцією. Ми оприлюднюємо, як витрачаються кошти місцевої громади і тим самим надаємо цьому процесу прозорості, а ви через механізм скарг та коментарів забезпечуєте підзвітність відповідних чиновників.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua