Призначення житлової субсидії

Е-послуга з призначення житлової субсидії https://subsidii.mlsp.gov.ua/

За допомогою е-послуги на сайті Міністерства соціальної політики можна оформити житлову субсидію онлайн. Таку субсидію може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують у середньому 15% щомісячного сукупного доходу.

Субсидія відшкодовує витрати на оплату управління багатоквартирним будинком, користування житлом або його утримання, послуг з транспортування та розподілу природного газу та комунальних послуг. А також один раз на рік субсидія готівкою надається на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Щоб скористатися е-послугою, потрібна реєстрація та вхід за адресою електронної пошти або з ідентифікацією за електронним цифровим підписом чи BankID. Заявник може:

  • заповнити і видрукувати документи для призначення субсидії;
  • направити документи в електронному вигляді на попередній розгляд;
  • у випадку ідентифікації за електронним цифровим підписом чи BankIDподати документи в електронній формі.

Рішення про призначення субсидії приймається впродовж десяти днів після подання заяви та отримання відомостей, необхідних для перевірки поданих документів. Скористатися е-послугою можна безкоштовно.

Е-послуга створена в рамках програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та партнерами  у співпраці з Державним агентством з питань електронного урядування України, Міністерством соціальної політики України і фінансується Швейцарською Конфедерацією.

01032, Київ вул. Саксаганського 96 оф. 501

+380 44 2060448

info@egap.in.ua