• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Розроблення відеокурсу «Цифрова журналістика» – ПОДОВЖЕНО ДО 05.03.2021!
  Опубліковано: 01.02.2021
  Дедлайн: 05.03.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг розроблення відеокурсу «Цифрова журналістика». 

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян і сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян.

  Освітній проєкт являє собою платформу «Дія.Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua  для громадян з відеокурсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, скласти іспит і отримати диплом.

  Мета створення відеокурсу – ознайомлення громадян із цифровою журналістикою та механікою створення і оформлення новин та новинного контенту, а також вміння його перевіряти та адаптувати під різні аудиторії. 

  Основне завдання – створення програмного матеріалу відеокурсу:

  • підготовка контенту та сценарію;
  • забезпечення продакшну у фірмовому стилі «Дія. Цифрова освіта»;
  • підготовка додаткових матеріалів.

  Вимоги до виконавця:

  • досвід розроблення відеокурсів не менше двох років;
  • досвід створення щонайменше 10-ти відеокурсів аналогічної складності;
  • можливість залучення експертів за тематикою курсу.

  Критерії відбору:

  – досвід виконання аналогічних завдань;

  – ціна;

  – термін виконання.

  Технічні вимоги:

  Курс «Цифрова журналістика» складатиметься з одного модулю із семи роликів, хронометраж одного відео – до 10 хвилин, та одного проморолика у форматі бекстейджу. Відео мають містити інфографіку та анімацію.

  Модуль також має містити тестові завдання для перевірки та мати такі механіки тестування: вибрати один варіант, обрати кілька варіантів, вибрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

  Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відеопродакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, постмонтажем, анімацією та інфографікою.

  Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті має бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проєкту №4278-01 та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без урахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 5 березня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 5 березня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.