• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Розроблення дизайну лендінгу для чат-бота «Юридичний порадник для ВПО»
  Опубліковано: 18.05.2021
  Дедлайн: 01.06.2021

  Швейцарсько-українська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на розроблення дизайну лендінгу для чат-бота «Юридичний порадник для ВПО». 

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Мінцифрою та фінансується урядом Швейцарії, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Метою розроблення дизайну лендінгу є покращення сприйняття чат-боту цільовою аудиторією, а також підвищення його впізнаваності. 

  Завдання: розроблення дизайну лендінгу, логотипу і фірмових шрифтів для чат-боту «Юридичний порадник для ВПО». Інформація про чат-бот доступна за посиланням: https://www.idplegalaid.org/ 

  Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання завдання.

  Порядок подання пропозицій: 

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО). 

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додано:

  • портфоліо з описом практичного релевантного досвіду виконаних робіт;
  • оцінка вартості та термінів виконання завдання.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-1, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ. 

  Терміни та адреса подання заявок: 

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути надіслані в паперовому вигляді до 1 червня 2021 року.  

  Звертаємо Вашу увагу, що враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.uaне пізніше 1 червня 2021 року. 

  Адреса: Фонд Східна Європа, Програма EGAP

  вул. Саксаганського 96, оф. 508 (5 поверх)

  Київ, 01032 Україна 

  На час карантину оригінали заявок потрібно надсилати поштою на зазначену адресу Фонду або залишити в коробці для кореспонденції на першому поверсі (біля охорони). 

  У електронному листі та на конверті повинні бути зазначені: назва конкурсу, повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. 

  Контактна інформація: 

  Марія Соколова, фахівець із закупівель Фонду Східна Європа 

  tender@egap.in.ua 

  Переможців конкурсу про його результати повідомимо письмово.