• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Розробка відеокурсу для факультативного курсу для школярів 10-11 класів на тему: «Штучний інтелект»
  Опубліковано: 17.08.2020
  Дедлайн: 31.08.2020
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг розробки відеокурсу для факультативного курсу для школярів 10-11 класів на тему: «Штучний інтелект»

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян.

  Освітній проєкт представляє собою платформу Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом.

  Мета відеокурсу – ознайомлення школярів з етичними, практичними, технічними та бізнес аспектами штучного інтелекту. Демонстрація багатогранності і темпів розвитку штучного інтелекту, його місця в сучасному світі та перспектив розвитку.

  Основні задання – створення програмного матеріалу відеокурсу:

  • підготовка сценарію;
  • забезпечення продакшну у фірмовому стилі Дія.Цифрова освіта;
  • підготовка додаткових матеріалів.

  Вимоги до виконавця:

  – досвід розробки відео-курсів не менше 2-х років;

  – досвід створення щонайменше 10-ти відео-курсів аналогічної складності.

  Критерії відбору:

  – досвід виконання аналогічних завдань;

  – ціна;

  – термін виконання.

  Технічні вимоги:

  Курс включатиме орієнтовно 5 модулів, кожен включатиме 3 ролика, хронометраж одного відео до 20 хв.

  Деякі відео мають включати в себе інфографіку та анімацію.

  Модуль має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь.

  Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою.

  Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 31 серпня 2020 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 31 серпня 2020 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа

  вул. Саксаганського, 96, 5 поверх, офіс 508

  Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, Координатор із закупівель Фонду Східна Європа

  tender@egap.in.ua

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.