• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Розробка відеокурсу «Базовий курс з цифрової грамотності для держслужбовців 2.0»
  Опубліковано: 26.03.2021
  Дедлайн: 09.04.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Фонд Східна Європа у межах реалізації швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP» оголошує конкурс на вибір підрядника для надання послуг розробки відеокурсу «Базовий курс з цифрової грамотності для держслужбовців 2.0» 

  Програма EGAP, що реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні. 

  Цей конкурс оголошено у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України з метою реалізації освітнього проєкту з розвитку цифрових компетенцій, спрямованого на підвищення рівня цифрових навичок громадян для забезпечення комфортного проживання в сучасній країні. Освітній курс також слугуватиме додатковим ресурсом для визначення професійної орієнтації або переорієнтації громадян. 

  Освітній проєкт представляє собою платформу «Дія. Цифрова освіта» https://osvita.diia.gov.ua  для громадян з відео-курсами, інструкціями та гайдлайнами, а також тестами, що дозволятимуть у будь-який момент перевіряти свій рівень знань, здати екзамен та отримати диплом. 

  Мета створення відеокурсу – навчити та дати навики державним службовцям користуватися гаджетами та програмами на більш якісному рівні. Це логічне продовження та поглиблення курсу «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google». В курсі «Цифрова грамотність для держслужбовців 2.0» мають бути розглянуті інші інструменти та популярні застосунки, які стануть в пригоді державним службовцям. 

  Основне завдання – створення програмного матеріалу відеокурсу: 

  • підготовка контенту та сценарію; 
  • забезпечення продакшну у фірмовому стилі «Дія. Цифрова освіта»; 
  • підготовка додаткових матеріалів 

   В заявці на конкурс просимо зазначити запропоновану структуру курсу. 

  Вимоги до виконавця: 

  • досвід розробки відео-курсів не менше 2-х років; 
  • досвід створення щонайменше 10-ти відео-курсів аналогічної складності; 
  • можливість залучення експертів за тематикою курсу. 

  Критерії відбору: 

  – досвід виконання аналогічних завдань; 

  – ціна; 

  – термін виконання. 

   Технічні вимоги: 

  Курс «Базовий курс з цифрової грамотності для держслужбовців 2.0» складатиметься з 1 модулю до 10 роликів, хронометраж 1 відео до 10 хвилин та 1 промо-ролик у форматі бекстейджу. Відео мають включати в себе інфографіку та анімацію. 

  Модуль також має включати в себе тестові завдання для перевірки та мати наступні механіки тестування: обрати один варіант, обрати декілька варіантів, обрати зі списку, що випадає, розставити у порядку, написати правильну відповідь. 

  Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відео-продакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем, анімацією та інфографікою. 

  Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали. 

  Порядок подання пропозицій: 

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО). 

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми, наведеної у Додатку 2, підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана: 

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; 
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника. 

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua. 

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів. 

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ. 

  Терміни та адреса подання заявок: 

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 9 квітня 2021 року. Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти tender@egap.in.ua не пізніше 18:00 9 квітня 2021 року. 

   Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа 

  вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 

  Київ, 01032 Україна 

   Контактна інформація: 

  Марія Соколова, старший фахівець із закупівель Фонду Східна Європа 

  tender@egap.in.ua 

  Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.