• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Реалізація послуг реєстрації ТОВ та модернізація послуг реєстрації ФОП на Порталі Дія
  Опубліковано: 16.09.2020
  Дедлайн: 30.09.2020
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на надання послуг з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, в частині реалізації послуг з державної реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю та модернізації послуг з державної реєстрації фізичних осіб-підприємців.

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженому наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 359/5, заяви у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можуть подаватися у електронній формі.

  З метою забезпечення розробки та впровадження послуг з державної реєстрації юридичної особи, що діє на підставі модельного статуту та державної реєстрації переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту через Єдиний державний веб-портал електронних послуг “Портал Дія”, а також модернізації послуг у сфері державної реєстрації ФОП, оголошується тендер на створення програмного забезпечення послуг з державної реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю та модернізації послуг з державної реєстрації фізичних осіб-підприємців.

  Основне завдання: послуги з модернізації платформи управління електронними послугами, що є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг “Портал Дія”, в частині реалізації послуг з державної реєстрації товариств з обмеженою відповідальністю та модернізації послуг з державної реєстрації фізичних осіб-підприємців відповідно до технічних вимог (наведені у додатку).

  Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

  Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що Фонд Східна Європа є суб’єктом, що звільняється від сплати податку на додану вартість, на підставі статті 3.1 Угоди між Урядом України та Урядом Швейцарської Конфедерації про технічне та фінансове співробітництво від 13 жовтня 1997 року, реєстраційної картки проекту №4278-01, та пункту 3.2 статті 3 Податкового кодексу України. Тобто, Фонд Східна Європа проводитиме оплату за товари без врахування ПДВ.

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 30 вересня 2020 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP tender@egap.in.ua

  Додаток: