• Про нас
 • Компоненти
 • Наші проєкти
 • Публікації
 • Конкурси
 • Реалізація функціоналу взаємодії між ЄДР та Порталом «Дія»
  Опубліковано: 25.03.2021
  Дедлайн: 08.04.2021
  Завантажити шаблон заявки

  Швейцарсько-українська Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) оголошує конкурс на надання послуг з модернізації програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг «Портал Дія» з метою державної реєстрації фізичної особи підприємцем у автоматичному режимі.

  Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва, та реалізується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

  З метою вдосконалення процесу державної реєстрації фізичної особи підприємцем планується реалізація вказаної послуги в автоматичному режимі (без залучення державного реєстратора). Впровадження зазначеного сервісу дозволить значно зменшити корупційні ризики та прискорити надання послуг, пов’язаних з реєстрацією бізнесу.

  Основною метою проекту є забезпечення можливості державної реєстрації фізичної особи підприємцем, обміну інформацією між національними електронними інформаційними ресурсами, які використовуються з метою державної реєстрації фізичної особи підприємцем, у автоматичному режимі без участі державного реєстратора.

  У зв’язку з цим, оголошується тендер на закупівлю послуг з модернізації програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг «Портал Дія» з метою державної реєстрації фізичної особи підприємцем у автоматичному режимі.

   

  Основне завдання: модернізація програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань в частині інформаційної взаємодії з Єдиним державним вебпорталом електронних послуг «Портал Дія» з метою державної реєстрації фізичної особи підприємцем у автоматичному режимі, відповідно до Технічних вимог (наведені у додатку).

  Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки програмного забезпечення не менше 2 років;
  • досвід створення щонайменше двох систем аналогічної складності.

  Критерії відбору:

  • ціна;
  • термін виконання завдання;
  • досвід виконання аналогічних завдань.

  Порядок подання пропозицій:

  Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

  Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (посилання під заголовком оголошення), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

  Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту tender@egap.in.ua.

  На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місцезнаходження, прізвище, ім’я, по батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

  Просимо звернути увагу, що вищевказана закупівля є операцією, що підлягає звільненню від податку на додану вартість відповідно до підпункту 197.11 статті 197 Податкового кодексу України (операції з придбання товарів, робіт, послуг, що фінансуються за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги). Відповідно до цього, всі розрахунки проводитимуться за ціною «без ПДВ».

  Терміни та адреса подання заявок:

  Оригінали заявок на участь у конкурсі мають бути отримані Фондом Східна Європа в паперовому вигляді на адресу Програми EGAP Фонду Східна Європа не пізніше 18:00 08 квітня 2021 року.

  Адреса: Програма EGAP, Фонд Східна Європа вул. Саксаганського 96, 5 поверх, офіс 508 Київ, 01032 Україна

  Контактна інформація:

  Марія Соколова, спеціаліст з фінансових та адміністративних питань Програми EGAP tender@egap.in.ua

  Додаток: Технічні вимоги